Vine Kapanıyor

Mehmet 07 Oca 2017 Teknoloji 0 views  0

Popüler mikro blog sitesi Twitter, tabiri caizse Vine’ın fişini çekiyor. Platforma içerik üreten “popüler Vine” fenomenlerine maaş ödemeyi kabul etmeyince neredeyse bu kullanıcıların tamamını kaybeden Vine, geçtiğimiz yıl yeni videolara sistemi kapatmıştı.

vine

Sadece eski tarihlerde yüklenen videoların izlenebildiği platform artık bu hizmetine de son vermeye hazırlanıyor.

vine kapanıyor

Twitter’ın Vine’ın şalterini indireceği tarih 17 Ocak olarak açıklandı.Vine yolunu bir kamera uygulaması olarak devam edecek. Yeni dönemde Vine’ın Twitter’a doğrudan video yüklemek gibi pratik seçeneklere sahip olacağı belirtiliyor.

iPhone 12 Kutusundan Şarj Cihazı ve Kulaklık Çıkmamasının Nedeni
Apple’ın Uygun Fiyatlı HomePod Hoparlörü
Microsoft’un Güncellemesi Kullanıcılarda Mavi Ekran Sorununa Neden Oldu
Yeni Yüzüyle Playstation 5

“Vine Kapanıyor” üzerine 3 yorum

  1. Galip Mil dedi ki:

    Son zamanlarda popülerliği düşmüştü bizim bölgemizde. Bide kullanıcıya karşı hamleleri şalterinin inmesine neden oldu herhalde.

  2. Deniz DEMİRCİ dedi ki:

    Twitter ‘in onca fenomene ödeme yapmayı reddetmesi bencilliktir bence , yediği pastadan kahkahalarla ya da hayretlerle izlediğimiz vineların sahiplerine de bir dilim vermeliydi. Hal böyle olunca onlarda haklı olarak platformu terkederek alternatiflerine yöneldi. Geçtiğimiz günlerde ise bir adult şirketi kendilerine teklifte bulunmuştu ama detaylarını alamamıştık. Güle güle vine .

  3. Fitness Blog dedi ki:

    ilk çıktığı zaman çok popi olmuştu baya iyi bir kitleye hitap etmişti özellikle gençler üzerinde ilk çıktığında taht kurmuş bir uygulamaydı şuan ise dünya çapında yeni app’ler çıktıktan sonra kapanması muhtemel bir uygulamaydı kesinlikle doğru karar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.