Tunik İle Kombin Yaratma

Mehmet 08 Ara 2017 Tanıtım yazısı 590 views  0

Tesettür giyim tarzı günümüzde çok büyük ilgi gören moda akımlarından biridir. Bayanların genel olarak muhafazakâr bir yaşam stilini ele alarak tasarlanan bir markadır. Tesettür Eşarp, tesettür şal, tesettür etek, tesettür paltolar, tesettür pardösü, tesettür abiye kullanarak yaşam tarzlarına uyacak bir biçimde giyinmelerine denir. Ülkemizde kısa zamanda popülerlik kazanan tesettür giyim bayanların en çok beğendiği giyim markası haline gelmiştir. Dine uygun şekilde uyarlanan bu tasarım harikası modeller bayanların örtünmesinde çok büyük rol oynamıştır. Dinimizde sadece bayanların değil erkeklerinde giyinmesi şart bilinir. Tesettür giyim erkekler içinde tasarlanmış olan bir moda akımıdır.

Erkekler için az sayıda üretim yapılsa da erkekler içinde mağazalara verilen birden fazla tesettür markası modeli vardır. Erkeklerin giysi üretiminin az olmasının büyük sebebi de erkeklerin kızlara oranla daha az kapanmasıdır. Yani erkeklerin kapatılması gereken iki bölgesi varken bayanlarınki kat kat daha fazladır. Birçok kombini bulunan bu moda akımının en çok beğenilen kombini tesettür tunik modelidir.

Bu kombinler arasında tunik kombini pantolon ile eşleştiğinde ortaya çok şık bir görüntü çıkmaktadır.
Ülkemizde çok iyi yerlere gelen tesettür moda akımı kısa zaman içinde tüm büyük markalarında gözdesi haline gelmiştir. Büyük markaların tesettür moda tasarım işine girmesi ile küçük firmaların bu sektörde mağlubiyet yaşamasına neden olsa da diğer büyük firmaların kıyasıya çekişmeleri kaliteyi daha da artırdı. Kaliteli kumaşlar ve büyük indirimler ile birbirlerine fark atmaya çalışan firmalar hem büyük gelirler elde etmiş hem de yaptığı kampanyalar ile müşterilerini kendilerine bağlamıştır. Bayanlarımızın giyimlerinde yapmış olduğu hatalardan dolayı tesettür moda akımına tam anlamıyla uyuşmamaktadır.

Bu hataları gidermek için mağazalar ile yapılan büyük anlaşmalar ile çok büyük bir kazanç elde edilmiş mağazalarda müşterilere kullanım hakkında bilgiler verilmiştir. Tesettür pardösü modeli ise tüm herkes tarafından beğenilmiş bir modeldir. Bu modeller hakkında sizle için topladığımız bilgileri kısa ve öz yazımıza enjekte edeceğiz. Birden fazla alternatifi olan modellerimiz ferace, eşarp, şal, pantolon, pardösü, abiye, etek modellidir. Bu modeller hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Listemizin başında eşarp modeli vardır. Eşarp modeli tüm bayanlarımızın kullandığı bir modeldir. Büyükten küçüğe tüm mağazalarda bulabileceğiniz bir üründür. Birbirinden farklı renk seçeneği ile sizlere birden fazla seçenek hakkı sunması da en güzel yanlarından biridir. Eşarp modelini gidebileceğiniz tüm mağazaların vitrinlerinde bulabilirsiniz.

Bir diğer modelimiz pardösü modelidir. Bu model en fazla ilgi gören modellerden biridir. Genellikle aksesuar amacı ile kullanılan bu model bayanlar tarafından en çok beğenilen modellerden biridir. Pardösü modelini gideceğiniz bütün mağazaların vitrininde satın alabilirsiniz. Bir diğer modelimiz ise etek modelidir. Etek modeli bu alanda en çok ilgi gören modellerden bir tanesidir. Etek modeli genellikler kış sezonlarında piyasaya sunulur. Bunun temel sebebi ise soğuk havayı kırıcı bir özelliği olmasıdır.

Etek modelinin çeşit fazlalığından dolayı alternatif çokluğu vardır. Etek modelini hemen hemen tüm mağazaların vitrininde bulabilirsiniz. Bir diğer modelimiz ise pantolon modelidir. Pantolon modeli bu sektörde en çok satılan ve popülerliği en yüksek olan modeldir. Pantolonun rahat ve şık olması bütün bayanların gözbebeği olmasının temel nedenidir. Pantolon ile yapılacak bir kombin ile tüm zamanların en şık tarz insanı olabilirsiniz. Pantolon modeli birden fazla modeli ve renk seçeneği ile tüm vitrinlere sunulmuştur. Pantolon ile kullandığınız aksesuarlar sizi çok farklı kılacaktır. Pantolon modelini tüm mağazaların vitrinlerinde rahatlıkla bulabilir satın alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerine duvar kağıtları en güzel şekilde nasıl uygulanır ?
Web Sitesi Çevirisi Neden Gereklidir?
Geniş Ürün Yelpazesi İle Herkese En Güzelinden Penti Çorap
İçinerenköy Ofis Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.