Tabelanın Lideri Çelik Tabela

Mehmet 09 Eyl 2017 Tanıtım yazısı 496 views  0

Ürünlerimizi tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak reklamcılık sektörünün en büyük meselesidir. Bunun için bir çok reklam türü mevcuttur. Fakat neredeyse asırlardır kullanılan ve modası geçmeyen tabela reklamcılığı hala sektörde çok önemli yer tutmaktadır.

Tabelalar iş yerinizin bulunduğu konumu ve işiniz hakkında bilgi verirken, aynı zamanda kampanyalarınız veya ürünleriniz hakkında da bilgi verebilir. Şehirlerin önemli güzergahlarına sabitlenen tabela reklamları ile bir çok yeni müşteriye ulaşabileceğiniz gibi marka değerinizi arttırabilirsiniz.
Çeliktabela.com olarak sizlere tabela üretiminde bir çok seçenek sunuyoruz. Her bütçeye uygun olarak tabela seçenekleri bulunmaktadır. Aşağıda listesini verdiğimiz tanıtım seçeneklerinin hepsi için bizi tercih edebilirsiniz.

Işıklı Tabela

Her alanda ve her ortamda rahatça görünebilen tabela ihtiyacı karşılar. Neon, led ve floresan aydınlatma ile gece ortamında, sisli ve yağmurlu ortamlarda da rahatça görülmesi sağlanır. Ayrıca hem ışıklı, hem totem tabela yapmakta mümkündür. Bu müşterinin ihtiyacına ve isteğine göre değişmektedir. Günümüzde en çok işyerlerinin görselinde kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela

Işıklı ve totem tabelaya göre maliyeti düşüktür. Hem ışık düzeneği için kasa derinliği bulunmaz, hemde aydınlatma için elektrik ihtiyacı bulunmaz. En çok tercih edilen tabela türüdür. Düşük ve yüksek bütçeli bir çok işyeri bu tabela türünü kullanmaktadır. Fosforlu yazılar ile gece karanlığında bir nebzede olsa görünürlüğü arttırılabilir. Ayrıca genelde gün ışığında görünmesi istendiği için ışıklı bir düzeneğe ihtiyaç duymayanların tercihidir.

Alüminyum Tabela

Yine çok fazla karşılaşılan bir tabela türü olmakla beraber ışıklı yada ışıksız düzenekleri mevcuttur. Daha çok dekoratif bir tanıtım amacı güdenler, yada tabela zemin uzatma işleri olanlar için daha çok tercih edilmektedir. Tasarım ve çeşit açısından çok fazla seçenek mevcuttur. Maliyet açısında orta derece bir masrafı bulunmaktadır.

Totem Tabela

Yollarda, işyerlerinin önünde, kurumlarda ve buna benzer her türlü mekanda kullanılan uzaklığa göre boyutları değişebilen bir tabela türüdür. En çok kullanılan tiplerden biridir. Ayrıca büyük boyutlarda bu tip tabelalardan çıkmaktadır. Reklamcılık adına ülkemizde ve dünyada önemli bir yeri vardır.

Neon Tabela

Özel olarak üretilmiş ve ateşle şekillendirilen cam borular kullanılarak üretimi yapılan dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Son zamanlarda yaygınlaşmaya başladı. Genelde gösterişli ve can alıcı bir tanıtım yapmak isteyenler için sıkça tercih edilmektedir. Genelde eğlence mekanları, bar, restoran gibi mekanlar tercih etmektedir. Hızlı müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyenler için idealdir.

Kutu Harf Tabelalar

Lazer ve rooter makinalarda çeşitli malzemeler harf şeklinde yada firmaların logoları şeklinde kesilerek üretilmektedir. İç veya dış mekanlarda, ışıklı yada ışıksız olarak kullanılmaktadır. Genelde kurumsal firmalar firma logolarını kendi renklerinde kullanmak için tercih etmektedir.
İstediğinz tabelayı Çelik Tabela olarak üretimini ve kurulumunu yapabiliriz. Yapılacak mekanın fotoğrafını aşağıda verdiğimiz numaradan yollayın size en kısa zamanda teklifimizi sunalım.

İletişim : 0533 510 01 09

Etiketler: , , ,
Web Sitesi Çevirisi Neden Gereklidir?
Geniş Ürün Yelpazesi İle Herkese En Güzelinden Penti Çorap
İçinerenköy Ofis Temizleme
Zorunlu Sigorta Yaptırmayanlar Dikkat!

“Tabelanın Lideri Çelik Tabela” üzerine 1 yorum

  1. tabela dedi ki:

    Meslektaşımız olan Çelik tabela İstanbul’da güzel ve kaliteli işler yapmaktadır. Tabela ihtiyacı olanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.