Sokak hayvanları için mama desteği

Mehmet 22 Ağu 2017 Kişisel 1.236 views  0

Merhabalar,

Öncelikle beni tanımanız ve neler yaptığımı bilmeniz açısından lütfen bu sayfaya giderek kim olduğumu neler yaptığımı öğrenenin isterim. 🙂

Konumuza gelecek olursak ben çocukluğumdan beri kedileri çok severim hayvanlara olan sevgim ilk olarak kediler de başlamıştır. Fakat kedileri ve hayvanları yakından sevmeme engel olan astım hastalığım var. Çocukluktan bugüne kadar devam eden bu hastalığıma aldırış etmeden asla hayvan sevmekten vazgeçmedim. Ailem de beni korumak açısından 18 yaşıma kadar ne bir kedi beslememe izin verdi nede köpek beslememe.

Fakat 18 yaşımdan sonra artık kendi kararlarıma saygı duymalarını istedim ve bir gün onlardan habersiz bir kedi sahiplendim ilk başlarda çok kızdılar tabi ki fakat bir süre sonra alıştılar. Artık  kedi beslemem için hiç bir engelim kalmamıştı. O gün bugündür çokça kedi besledim fakat hastalığım ilerledikçe ilerledi ve şuanda %80 derece de hastalığım ilerlemiş durumda fakat ben hala hayvan sevmekten vazgeçmedim. 🙂

Yaklaşık 2 yıldır rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum sokakta ki canları bir şekilde beslemeye çalışıyorum fakat sabit bir işimin olmadığı için onları beslemekte gerçekten çok zorlanıyorum elime ne zaman 10-20 tl geçse hemen gidip mama alarak sokakta ki canları besliyorum fakat bu da yeterli olmuyor.

Sokak hayvanları için mama yardımı

En sonunda ” DESTEK OLUN SİZ DE BİR CAN DOYURUN ” sloganı ile böyle bir bağış platformu oluşturmaya karar verdim sizlerin yapacağı yaş ve kuru mama bağışları sayesinde artık zorluk çekmeden sokakta ki canları beslemeye devam edeceğim. Bağışlar olmaz ise maddi durumum nedeni ile sokakta ki canları beslemekte gerçekten zorluk çekmeye devam edeceğim.

Sizlerden her hangi bir maddi yardım kesinlikle istemiyorum.! Siz bağışçılardan sadece yaş ve kuru mama desteği beklemekteyim. Siz de bir hayvan sever olarak besleme yapmak istiyorsanız fakat zamanınız olmuyor ise lütfen bu yardım etkinliğine katılım sağlayın sizlerin sayesin de sokakta ki canları besleyerek karınlarını doyurayım.

Yaptığınız bağış mamalarının ve beslenen canların fotoğraflarını bu sayfamız da paylaşacağız bu şekilde sizler de bu bağışın ilerleyişini ve süreçlerini görebileceksiniz.

Lütfen DESTEK OLUN SİZ DE BİR CAN DOYURUN.

Yaş ve kuru mama bağışlarınızı göndereceğiniz adresi öğrenmek için info@mehmetkokcu.com.tr adresine mail atabilir yada facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Chitta Gaming ile Engelleri Aşıyoruz !
Yardım talebi
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!
Meltdown Ve Spectre Üzerinde Çalışan Hackerler

“Sokak hayvanları için mama desteği” üzerine 8 yorum

 1. Berkant Oğuzcan dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir proje her zaman destekleyeceğim umarım bu proje haberlere konu olur, oradan da sosyal sorumluluk projesi haline gelir…

 2. Gökhan dedi ki:

  Hocam bu yaptığınız gerçekten önemli bir şey. Ben de elimden geldiği kadar sokak hayvanlarını beslemeye çalışıyorum. Umarım daha çok kişiye ulaşır bu yazınız ve bağışlar artar.

 3. Gökser Pirik dedi ki:

  Özellikle günümüzde böyle şeyler çok değerli. İnsanların hayvanlara karşı daha hayvansı davranması ve onları hiçliğe terketmesi gibi şeyler varken, gayet güzel bir davranış.

 4. Neriman dedi ki:

  Canım hayvan sever oğlum.çok güzel yapmışsın ama baştan yanlış yapmışsın.kendini çalışamayacak kadar hasta etmek hayvan severliği aşar bence.önce kendin sağlıklı olacaksınkiii hayvanlara bakabilesin.yoksa herkes hayvanları doyurmak ister.hadi hayvanlara mama desteği geldi.siz neyle geçiniyordunuz?yanlışlık burada.kendinize çok iyi bakın.geçmişler olsun.

  1. Mehmet dedi ki:

   Neriman hanım, hastalığım zaten ilerlemiş durumdaydı hayvanların hastalığıma her hangi bir etkisi olmadı ben sokakta o kadar yardıma muhtaç hayvanlar gördükçe benim karınım tok onların açken kendimi maalesef düşünemiyorum. Güzel düşünceniz ve yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 5. aLİ Oğuzcan dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir kampanya duyarlı insanların katılacağını düşünüyorum umarım kısa sürede tüm ülke de yayılır.

 6. Ahmet Onur dedi ki:

  Yaptığınız bu duyarlı davranışı çok kaliteli olarak değerlendiriyorum.Birçok genç öylesine hayvanlara klavye başından destek olurken siz icraata dökmüşsünüz.Tebrikler..

 7. Hüseyin Gözlü dedi ki:

  Hayvanları düşünmeniz cidden beni duygulandırdı en yakın zamanda bende dışarı cıkıp mama alıp hayvnları besleyeceğim çok doğru bir davranış yaptığınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.