SanDisk Yeni 400 GB MicroSD Kartını Duyurdu

Mehmet 28 Şub 2018 Teknoloji 303 views  0

SanDisk’in yeni microSD kartı yüksek okuma ve yazma hızlarıyla ön plana çıkıyor.

Akıllı telefonların dahili hafızaları her yıl genişlerken, uygulamaların ve medyaların depolama alanı ihtiyacı da aynı hızda artıyor. Standart bir kullanımda çoğu zaman akıllı telefonların dahili hafızası yeterli olurken, medya amaçlı kullanılan telefonlarda depolama alanı sıkıntısı yaşanabiliyor. Bu durumda imdadımıza microSD kartlar yetişiyor.

Sandisk’in MWC 2018’de duyurduğu yeni microSDXC kartı 400 GB depolama alanı sağlıyor. Dünyanın en hızlı UHS-I microSD kartı unvanını almayı başaran ürün, 16 MB/s okuma ve 90 MB/s yazma hızlarına ulaşabiliyor. Suya, toza, darbeye ve X-Ray cihazlarına karşı dayanıklı olan ürün, dosyaların yanlışlıkla silinmesine karşı RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımıyla geliyor.

Yüksek hızlı microSD kartlar, akıllı telefonların gelişen video çekim modları için gereken performansı sağlayabilir. Örneğin Samsung Galaxy S9’un 4K/120 fps çekim modu son derece hızlı bir depolamaya ihtiyaç duyacaktır. Sandisk’in yeni microSD kartı, bu tip medyaların depolanmasında ve oynatılmasında avantaj sağlayabilir. Ürün 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

iPhone 12 Kutusundan Şarj Cihazı ve Kulaklık Çıkmamasının Nedeni
Apple’ın Uygun Fiyatlı HomePod Hoparlörü
Microsoft’un Güncellemesi Kullanıcılarda Mavi Ekran Sorununa Neden Oldu
Yeni Yüzüyle Playstation 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.