Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Sagopa Kajmer Fan Sayfaları

Mehmet 11 Eyl 2017 Kişisel 632 views  0

Herkese merhaba,
Bu yazımız da bir çok ünlünün fan sayfası olduğu gibi Sagopa Kajmer‘in fan sayfalarına değineceğim. Sosyal medyada bir ünlüyü aradığınız da eğer resmi bir hesap varsa ilk o hesap çıkar fakat yoksa fan sayfalarını kolayca bulabilirsiniz.

Sagopa Kajmer uzun yıllar twitter dışında bir sosyal medya hesabı kullanmadığı için facebook ve instagram gibi bir yerlerde doğal olarak fan sayfaları açılmaya başlandı. Bazı fan sayfaları var ki Sagopa Kajmer’in gerçek hesabıymış gibi paylaşım yaparak takipçi kasmaya çalışmaları beni ve bir çok dinleyiciyi kızdırıyor. Bunun önüne geçinilmesi de pek mümkün olmayacak gibi duruyordu fakat Sagopa Kajmer’in resmi sosyal medya hesabı Facebook’ta olmasa da Instagram’da kuruldu.

Yaklaşık 25 Aralık 2016 tarihin de kurulan Sagopa Kajmer Resmi instagram hesabı kurulduğu günden bugüne tam 58 bin 200 takipçisi oldu. Toplam da 44 gönderi paylaşan Sagopa Kajmer gözlemlediğimiz kadarı ile çok fazla gönderi paylaşmıyor. Fakat bunun aksine eşi Kolera instagram hesabında neredeyse her gün bir paylaşımı olmakta.

Sagopa Kajmer Kolera instagram

Gelelim tekrar fan sayfalarına. İnstagram’da bir çok fan sayfası gezdim gördüm fakat bir tanesi çok ilgimi çekti. Kullanıcı adı @Sagopakajmerfs olan instagram fan hesabı diğer fan hesaplarından ayırt ettiğim tek şey adminleri takipçileri ile iç içe ve çok ilgili olmasıydı. Atılan mesajlara cevap verilmesi ve takipçilerin kendi çalışmalarını sayfalarında paylaşarak takipçinin memnuniyetini kazanmasına yol açıyordu haliyle buda bizim için en iyi fan sayfası olma yolunda ilerlediğinin kanıtı olduğunu düşünüyoruz.

Bu sayfanın diğer sayfalardan ayıran bir özellik daha var ki oda EGOSUZ yöneticileri olmasıydı. Bazı sayfalarda gördüğüm kadarıyla egodan geçilmeyen yönetici kitlesinde bahsettiğimiz @Sagopakajmerfs fan sayfasında mevcut değildi buda diğer sayfalardan onları ayıran bir özelliktir. Bu sayfayı sürekli takipte kalacağım bize göre instagram’da bulunan fan sayfalarını geçecek en iyiye aday olacak fan sayfası olduğunu düşünüyoruz.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!
Meltdown Ve Spectre Üzerinde Çalışan Hackerler
Kolera’dan Sagopa Kajmer ve Ceza Açıklaması
Sagopa Kajmer ile aynı karede olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.