PUBG Mobile Güncellendi

Mehmet 25 Nis 2018 Oyun 234 views  0

Yeni sürümle birlikte oyuna Arcade modu eklendi.

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden PUBG, geçtiğimiz ay mobil cihazlara uyarlanmıştı. Geliştirici şirket oyunu hem iOS, hem de Android’de 0.4.0 sürümüne güncelledi. Güncellemeyle birlikte oyuna bazı yenilikler getirildi.

PUBG Mobile’a eklenen Arcade modu ile 28 oyuncu, eşyaları özel olarak ayarlanmış haritalarda oynayabilecekler. Arcade modunda 6 farklı eşya seçeneği bulunuyor; pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tüm silahlar, yakın dövüş, tabancalar ve eşya cenneti.

Oyuna, tüm silahların test edilebildiği Training Grounds modu da dahil edildi. Performansı etkileyen pek çok geliştirmenin yanı sıra kapıların otomatik açılması gibi oynanışı kolaylaştıran yenilikler de yapıldı. Ayrıca 3D Touch ekranlı iOS cihazlar PUBG Mobile’da bu teknolojiden faydalanabilecekler.

Diğer taraftan oyunun masaüstü sürümünde de bazı değişiklikler yapılacak. Geliştirici şirket, PUBG’deki bazı silahların aşırı güçlü olması sebebiyle, oyuncuların diğer silahları kullanmadığı gözlemledi. Bu problemin aşılması için oyundaki silahlar ve silah eklentileri dengelenecek. Ayrıca 3. seviye miğferde de bazı değişiklikler yapılacak.

PUBG Mobile’ın güncellemesi hem iOS, hem Android için yayınlandı. PC sürümündeki denge güncellemesiyle ilgili henüz bir tarih verilmedi.

Etiketler: , ,
Valorant’a, Rekabetçi Modu Geliyor
Secret Files 3’ün Android Versiyonu Yayınlandı
Borderlands 3’ün Steam’a çıkış tarihi
PUBG’ye Yeni Bir Harita Daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.