PUBG Lite Android APK Yayınlandı

Mehmet 13 Ağu 2018 Oyun 241 views  0

Tencent Games tarafından hazırlanıp oyun dünyasına merhaba diyen PUBG isimli yapım, Lite olarak isimlendirilen versiyonu ile birlikte daha düşük seviye akıllı telefonlara merhaba dedi. Giriş ile orta segment için hazırlanan tüm mobil cihazlarda bu sürümle birlikte PUBG Mobile artık oynanabilir hale gelecekken, oyunun orjinal sürümünden çok daha düşük bir performans vaat ettiğini de belirtelim.

Oyunun bu sürümündeki grafikler ana sürüme göre çok daha basit bir şekilde tasarlanırken, ayrıca oyuncuların en çok şikayet ettiği 2 konu olan batarya problemi ile fazla internet tüketiminin de üstesinden geliyor. Yani bu sürüm ana sürüme göre internet paketinizden çok daha düşük bir oranı çalıyor.

Sunduğu içerik ve detaylara göre ana sürümden herhangi bir farkı bulunmayan yapımda, 100 kişi yerine 40 kişi ile maç yapabiliyorsunuz. Ayrıca yayınlanan haritalarda 8×8 kilometre yerine 2×2 kilometre olarak tasarlanırken, ses kalitesi ve performansı da ana sürüme göre biraz daha kalitesiz.

Tüm bu eksi yönlerine rağmen PUBG Mobile Lite APK ile muhteşem bir oyun deneyimi sizi beklerken, herhangi bir ücret ödemeden oyunu bu adres üzerinden cep telefonlarınıza yükleyebileceksiniz.

Etiketler: , , ,
Far Cry 6 Türkçe Altyazılı Fragman
The Outlast Trials’ın İlk Tanıtım Videosu Geldi
PlayStation 5 ile Tanıtılan 5 Önemli Aksesuar ve Özellikleri
Valorant’a, Rekabetçi Modu Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.