O paylaşımı yapan kız bulundu !

Mehmet 22 Ağu 2017 Haber 4.904 views  1

Sabah saatlerinde sosyal medya üzerinden gözleri oyulmuş bir kedinin fotoğrafını paylaşıp, altına ‘En Sevdiğim’ yazan Sude A. isimli genç kız, fındık toplamak için gittiği Kocaali ilçesinde bulundu. Sosyal medya hesabından, gözü oyulmuş bir kedinin fotoğrafını “En sevdiğim” yazarak paylaşan Sude A. fotoğrafı paylaşmasının ardından yaklaşık 200 kişi polise şikayette bulundu.

Bunun üzerine harekete geçen Sakarya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, kızın Karaman Mahallesinde oturduğunu tespit etti ve evine gitti. Ancak Sude A.nın fındık toplamak için Kocaali ilçesine gittiği tespit edildi. Bunun üzerine şahsa ulaşan ekipler, ifadesini almak üzere kendisini emniyete davet etti.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğüne giden Sude A.nın ifadesi alındı. Ardından Sude A. sevk edildiği Cumhuriyet Savcılığınca, hakkında yasal işlem başlatılarak serbest bırakıldı.

 

Bu habere göz atmayı unutmayın : DESTEK OLUN SİZ DE BİR CAN DOYURUN

2021 Yılında Yapılması Beklenen Olası Asgari Ücret Zamları
COVID-19 Aşısı İçin Gönüllü Olan Türk Doçent Aşının Yan Etkilerini Anlattı
Bir YouTuber, Gelen Bağış Üzerine Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu
Balon Balığı Avlayana Para Ödülü Kazandıracak Teşvik

“O paylaşımı yapan kız bulundu !” üzerine 2 yorum

  1. Gökhan dedi ki:

    Bu resmi görmüştüm, gerçekten insan olan biri bunları yapamaz, yapmasa bile bu resimleri paylaşamaz. Bilemiyorum umarım alabileceği en ağır cezayı alır. Herkes gibi ben de şikayette bulundum. Bu tür insanların azalması dileğiyle..

  2. immortel dedi ki:

    sosyal medyanın gücü işte.mazlumun ahi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.