İndirimli Hosting Kampanyası

Mehmet 21 Oca 2018 İnternet 533 views  0

Merhaba. Bugün çok hoşunuza gidecek bir hosting kampanyası ile karşınızdayım. Sizi tutmadan hemen konuya geçmek istiyorum ki bu fırsatı kaçırmayın.

Alastyr Kampanya

Alastyr ile yürütmüş olduğum bu kampanya ile yeni alacağınız ve kullanacağınız hosting paketleri için sizlere indirimler sunuyorum. Bu indirimler iki çeşittir.

6 Ay Boyunca %5İndirim
Bu indirim ile birlikte almış olduğunuz aylık hosting paketini 6 ay boyunca %5 indirimli olarak alabilirsiniz.  indirimbudur5  promosyon kodu ile birlikte  http://www.alastyr.com/?r=186 adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında kullanabilir ve 6 ay boyunca %10 indirim kazanabilirsiniz.

6 Ay Boyunca %10 İndirim
Bu indirim ile birlikte almış olduğunuz aylık hosting paketini 6 ay boyunca %10 indirimli olarak alabilirsiniz.  indirimbudur10  promosyon kodu ile birlikte  http://www.alastyr.com/?r=186 adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında kullanabilir ve 6 ay boyunca %10 indirim kazanabilirsiniz.

1 Yıllık alımlar da %20 İndirim
Bu indirim ile birlikte almış olduğunuz 1 yıllık hosting %20 indirimli olarak alabilirsiniz.  indirimbudur20  promosyon kodu ile birlikte  http://www.alastyr.com/?r=186 adresi üzerinde yapacağınız yeni üyelik ile kayıt sonrasında kullanabilir  %20 indirim kazanabilirsiniz.

Bir kaç bilgilendirme yapmamda fayda var.

  • %10 hosting indirimi kampanyası için vermiş olduğum kupon kodu 6 ay geçerlidir.
  • %5 hosting indirimi kampanyası için vermiş olduğum kupon kodu hizmet süreniz boyunca geçerlidir. 6 ay %10 kullanmak yerine daha uzun bir süre kullanacaksınız bu kod daha cazip ve avantajlı gelecektir.
  • Kampanyamıza son katılım tarihi 31/03/2018’dir.

 

Yandex, Türkiye’deki Ofisini Kapatma Kararı Aldı
Üçüncü Parti Android Mağazası Kullanan Kişilerin Bilgileri Paylaşıldı
Türk Telekom İnternet Upload Hızını Yükseltti
Wikipedia Türkiye’de erişime açıldı

“İndirimli Hosting Kampanyası” üzerine 1 yorum

  1. Stajer dedi ki:

    ben kodu kullandım 1 yıllık aldım %20 indirim geldi çok işime yaradı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.