İçinerenköy Ofis Temizleme

Mehmet 25 Nis 2018 Tanıtım yazısı 278 views  0

Firmaların, işletmeleri ve kurumların kurum içi temizliklerinin sağlanabilmesi için personel istihdamı yapılabilmektedir.

İçerenköy  Ofis Temizliği için 0(216)478 58 12 numaralı telefondan hemen Göztepe Temizliği arayabilirsiniz.

Geçmişte firmalar kendi temizlik personellerini istihdam ettiklerinde pek çok masrafla karşılaştıklarından dolayı artık kurumumuzun sunmuş olduğu personel temini uygulamasına büyük bir rağbet oluşmaktadır.

Göztepe Temizlik ev temizliği yanında ofis temizliği, dış cephe temizliği,inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, Ofis Temizliği, Camii Temizliği hizmetleri vermektedir.

Erenköy semtindeki pek çok işletmeye ve firmaya personel temini sağlayabilmekteyiz.

Erenköy personel temini uygulamamız sayesinde personelin sigorta, yemek, yol gibi ekonomik olan bütün masrafları kurumumuz tarafından karşılanırken firmalar ve işletmeler büyük bir ekonomik külfetten kurtulmaktadırlar.

Bu sebeple giderek artan bir taleple firmalar ve işletmeler için profesyonel temizlik personeli temin edebilmekteyiz.

Erenköy Personel Temini Hizmetleri

Firmanın ve işletmenin talep etmiş olduğu personel belirtilecek olan alanlarda temizlik işlemlerini gerçekleştirecektir.

Mesai saatleri noktasında da farklı alternatifler ve esnek zaman dilimleri belirleyebilmekteyiz. Yarım gün veya tam gün talep edilebilecek olan personellerimiz alanında uzman olduklarından dolayı kısa süre içerisinde istenen lokasyondaki bütün temizlik uygulamaları yerine getirebilmektedir.

Kurum içerisindeki odaların ve bölgelerin temizliği personelimiz tarafından sağlanırken halı, mobilya ve çeşitli eşyaların ince temizlik uygulamaları da yine personelimizin hizmet portföyünde yer almaktadır.

Bu sebeple Erenköy personel temini talebinde bulunan müşterilerimiz belirleyecek oldukları periyotlarda ve konseptlerde istedikleri temizlik çözümlerine kolayca ulaşabilirler.

Temizlik İçin En Ekonomik Erenköy Personel Temini

Personel temini talebinde bulunmakta olan kurumumuz temizlenecek olan alan büyük olduğunda istenen sayıda personel sağlayabilmektedir.

Bu sebeple müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek personel talebinde bulunduklarında öncelikli olarak fizibilite çalışması yapılmaktadır.

Kurumun büyüklüğüne uygun sayıda personel temini istenen saatler arasında sağlanabilmektedir. Böylece ekonomik anlamda çok fazla masrafa girmeden işletmelerin ve kurumların kaliteli ve birinci sınıf temizlik uygulamalarından istifade etmesi mümkün olmaktadır.

Erenköy personel temini hizmeti vermekte olan kurumumuz tamamen faturalı ve sözleşmeli bir şekilde uygulamalar sunmaktadır. Kurumumuz tarafından firmalara ve işletmelere sunulmakta olan personel temini çözümünde kullanılacak olan temizlik kimyasalları ve makineleri kurumumuzca temin edilmektedir.

Göztepe Temizlik Şirketinin web sitesini https://www.goztepetemizlik.com.tr/iletisim/  ziyaret edebilir veya hemen 0(216)478 58 12 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Böylece insan ve çevre sağlığına duyarlı olan temizlik şampuanları ile ve son derece etkili olan makinelerle birlikte yerinde temizlik hizmetini dünya standartlarında ekonomik fiyatlarla sunabilmekteyiz.

Etiketler: , ,
Ev ve iş yerlerine duvar kağıtları en güzel şekilde nasıl uygulanır ?
Web Sitesi Çevirisi Neden Gereklidir?
Geniş Ürün Yelpazesi İle Herkese En Güzelinden Penti Çorap
Zorunlu Sigorta Yaptırmayanlar Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.