Her hafta yeni bir gaming koltuğu hediye

Mehmet 19 Haz 2020 Genel 11 views  0

Evet başlık çok ama çok dikkat çekici aynı Chitta Gaming‘in yaptığı gibi. Önce ki yazımda kendileri hakkında kısa bir yazı yazmıştım. ( Buradan okuyabilirsiniz. )

Bu yazımız da ise Chitta Gaming’in engelli arkadaşlarımıza yaptığı güzel bir etkinliği burada paylaşmak istedim. Geçen haftalar da başlayan bu etkinlik sadece 2 engelli kişiye, sonrasında ise 4 kişiye çıkartılarak daha çok engelli takipçilerine güzel gaming koltuklarından hediye ettiler.

Hediye ettikleri bir engelli takipçileri ise bendim, dün itibari ile elime ulaşan Chitta Gaming’in o muhteşem gaming koltuklarından birinde şuanda bu yazıyı yazıyorum. Konforu ve rahatlığı üst düzeyde olan bu ürünü daha fazla engelli takipçilerine ulaştırmak isteyen Chitta Gaming’i kutluyorum.

Gelin bu güzel gaming koltuklarından size nasıl hediye edilecek ondan bahsedelim. İnstagram’dan Chitta Gaming‘i takip ederek bu güzel ürünü her hafta 1 engelli takipçilerine hediye edeceklerini duyurdular yani kısaca İnstagram hesaplarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Aklınızda bulunan sorulara ve daha fazla bilgiye kendilerine özel mesaj yolu ile ulaşarak o muhteşem sosyal medya ekibi tarafından bilgi alabilirsiniz.

Hayvan dostlarına ‘Haydi’ ile hızlı ihbar uygulaması
Okulların Açılış Tarihiyle İlgili Bakan Ziya Selçuk’tan Açıklama
MEB, Okulların Açılacağı Tarihi Duyurdu
YouTube 15 Saniyelik Video Özelliği Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.