GTA 6 İlk Kez Göründü!

Mehmet 28 Tem 2017 Oyun 405 views  0
Rockstar Games’in merakla beklenen oyunu GTA 6, sonunda somut bir şekilde göründü. Bir aktör de GTA 6’da oynayacağını duyurdu.

Rockstar Games’in çıkardığı hangi oyunu sevmedik ki? İsminin hakkını en iyi şekilde veren firmalardan birisi olan Rockstar, şu anda Read Dead Redemption 2 ile uğraşıyor olsa da, herkes biliyor ki ufakta olsa bir ekip GTA 6’nın çalışmalarına başladı. Bugüne kadar içsel olarak bildiğimiz bu olayı kanıtlayamıyorduk, ancak sonunda GTA 6’nın adının geçtiği somut bir olay yaşamış durumdayız.

Red Dead Redemption 2 oyununda aktör olarak görev yapan Tim Neff isimli oyuncu, üzerinde çalıştığı işlere GTA 6’yı da ekledi.

Eskiden oyunlarda animasyonlar elle yapılıyordu. Günümüzde ise özellikle belirli karakterler gerçek oyuncular tarafından canlandırılıyor. Bunun için motion capture(hareket yakalama) özelliği kullanılıyor. Tim Neff de GTA 6’da bir karakteri canlandıracak.

gta6

Bu haberle birlikte GTA 6’nın yeni bir PlayStation veya Xbox sürümü ile birlikte gelebileceğini düşünüyoruz. Çok yüksek ihtimal PlayStation 5’in çıkış oyunlarından birisi olacak. GTA 6’nın bir şekilde geliştirildiğini zaten biliyorduk, ancak olayı somut bir şekilde görmek herkesi sevindirecektir.

Kaynak : http://www.ign.com/articles/2017/07/27/actor-lists-grand-theft-auto-6-motion-capture-work-on-resume
Etiketler: , , ,
Bir Araştırmaya Göre PC Oyuncuları, PlayStation ve Xbox Oyuncularından Daha Zeki
Cafe Kupası – Katılımcı Kafeler Belli Oldu!
Valorant Bir Korku Oyunu mu ?
PUBG Bitiyor mu? PUBG’yi Bekleyen Büyük Tehlike

“GTA 6 İlk Kez Göründü!” üzerine 1 yorum

  1. batuhan dedi ki:

    Daha çok erken çıkması için bence ama güzel bir haber yavaş yavaş piyasayla da paylaşılıyor, zaten biliyoruz ki rockstar games serileri geçtikçe daha çok canlılık ve boyut kazanıyor ümit ediyoruz umduğumuz gibi olur gta 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.