Ev ve iş yerlerine duvar kağıtları en güzel şekilde nasıl uygulanır ?

Mehmet 19 Kas 2020 Tanıtım yazısı 90 views  0

Ev ve iş yerlerine yeni model duvar kağıdı seçiminde mutlaka uzman ve duvar kağıdı mağazasından destek alabilirsiniz. Öncelikle uygulaması gereken duvar mekanı zemin yüzeyi dözgün ve dokusuz pütürzüz olmalı ve astarı çekilik sonrasında zımparası yapılmış olmasına özen gösteriniz. Duvar kağıdı renkleri seçiminde evinizin eş yasına göre ve kapı perde halı uyumuna göre düz ve desenli duvar kağıtları seçimi yapılabilir. Model seçim esnasında mutlaka silinebilir duvar kağıdı öneriyoruz yoğun silinmesi açısından ve bakım kolaylığı dolayısıyla vinil duvar kağıdı modellerini tercih ediniz. çocuk odaları için çocuk sağlık belgeli çocuk odası duvar kağıdı modelleri firmamız tarafından öneriyoruz.Evinizin ve iş yerlerinizin tavanları için de boyanabilir duvar kağıdı modelleri şık ve doğal zengin görünümlü mekanlar sunar. Aynı zaman da boyanabilir ısı ve ses yalıtımı duvar kağıdı görevinide sağlar yaşam alanlarında ısı dengesini sağlar. Koçak Dizayn olarak Ev salonları için de salon duvar kağıdı 3 boyutlu görünümlü tv arkasına taş desenli duvar kağıdı modellerini sunuyoruz.

Duvar kağıdı nasıl uygulanır?

Öncelikle duvar kağıdı modelleri seçenekleri arasında kağıt tabanlı serilerde kağıdın arka yüzey kısmına daha önceden hazırlanan duvar kağıdı yapıştırıcısını

fırça ile kağıdın inceliğine göre tutkalı kıvamında kağıdın et kalınlığına göre tutkallaması yapılır. Sonrasında tutkallı kısımları bir birine yapıştırılarak yumuşaması için 10 sonra duvar yüzeyine dikey olarak uygulanması tamamlanır. uygulama esnasında duvar kağıdı hava alma aparatıyla da fazlalık olan kağıt havasını alınması sağlanır. uygulama esnasında kapı ve pencerelerin kapalı olmasına dikkat ediniz. uygulama sonrası camların 2 gün kapalı kalması önemlidir duvar kağıdı hava kabarcıkları çekmesi için ve kuruma süresi için önemlidir. Kaliteli bir işin işçiliği işini bilen ve işinde uzman duvar kağıdı ustası uygulama öncesi eski duvar yüzeyinde boya kabarcığı ve dalga ve olumsuz alçı tamirini kontrol ederek uygulamasını yapabilir.duvar kağıdı yapıştırma esnasında mutlaka 2 ek bileşim noktalarını sıfır a sıfır getirilmesine özen gösterilmeli. Desenli duvar kağıdı uygularken desen paylarını tam ayarlayarak denk getirerek duvar kağıdı kesimi sağlanır mutlaka fire payını dengeleyerek kesimini tam sağlayın.tavan duvar kağıdı uygulamaları esnasında mutlaka duvar kağıdı ustaları ile çalışılmasını öneriyoruz tavan kağıdı işçiliği uygulaması eziyetli ve zahmetli iştir. 3D duvar kağıdı nasıl uygulanır 3d poster uygulamalarında istenilen kalitede baskı modeli ve kalitesiyle değişkenlik sunar. Örneğin kaliteli bir poster uygulaması için kaliteli tek parçalı tekstil tabanlı duvar kağıdı uygulamasını öneriyoruz düzgün ve şık kaliteli görünüm sunar.

Etiketler: ,
Web Sitesi Çevirisi Neden Gereklidir?
Geniş Ürün Yelpazesi İle Herkese En Güzelinden Penti Çorap
İçinerenköy Ofis Temizleme
Zorunlu Sigorta Yaptırmayanlar Dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.