Chitta Gaming ile Engelleri Aşıyoruz !

Mehmet 12 Haz 2020 Kişisel 98 views  1

Bugün ki yazımız da sizlere Chitta Gaming’in yaptığı harikulade bir çalışmayı anlatmak istiyorum. Pandemi sürecinde rahatsızlığımdan dolayı uzun süredir evdeyim ve bir yere çıkamıyordum sıkıntıdan kendimi pc oyunlarına vermiş yayıncılığa ilk adımımı atmıştım ve haliyle diğer yayıncılar gibi olmak için elimden gelen çabayı gösteriyordum fakat eksiklerim oldukça fazlaydı. 12 Haziran Cuma günü instagram hesabımda gezerken Chitta Gaming’in instagram hesabında bulunan Story’i gördüm ve o anki heyecanımı size anlatamam. Beni heyecanlandıran şey aşağıda ki görseldi.

Chitta Gaming’in attığı story işte buydu, en çok istediğim fakat pandemi süreci boyunca çalışamayıp alamadığım bir oyuncu koltuğuydu bu. Bir kaç dakika boyunca heyecanımı yenip hemen Chitta Gaming’e instagram’dan mesaj gönderdim ve bir kaç saniye sonra harika bir mesaj aldım.

Verilen cevap karşısında heyecanım tekrardan kat kat arttırmıştı o istediğim harika koltuk sonunda bende olacaktı konuşmalarımızın sonunda iletişim bilgilerimi isteyip bana gösterilen harika bir hassasiyet ile konuşmayı sonlandırdık.

Bu yazıyı yazmamın sebebi onca yere sponsorluk başvurusu yapmama rağmen hiç birinin dönüş yapmaması beni bir hayli üzmüştü fakat Chitta Gaming’in o güzel mesajları beni çok mutlu etti bende kendimce onları sponsorum olarak görmek istedim ve içimden de böyle bir yazı yazmak geldi, bu vesile ile kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

Bu arada Chitta Gaming İnstagram hesabını takip etmenizi şiddet ile tavsiye ediyorum çünkü harika çekilişler düzenliyorlar ve sosyal medya ekibi bir hayli kafa insanlar çok güzel paylaşımlar yapıyorlar 🙂

Chitta Gaming İnstagram hesabına aşağıda ki fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz, bu harika koltuklardan birine sahip olmak isterseniz eğer www.chitta.com.tr adresinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sağlıcakla kalın. 🙂

Yardım talebi
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!
Meltdown Ve Spectre Üzerinde Çalışan Hackerler
Kolera’dan Sagopa Kajmer ve Ceza Açıklaması

“Chitta Gaming ile Engelleri Aşıyoruz !” üzerine 2 yorum

  1. Arif dedi ki:

    insallah olumlu cevaplanir. Ben Speed Blue aldim 2019 Kasim ayinda Cok iyi. Efsane. İnternet kafedede xdrive firtina denedim. Kesinlikle Chitta Gaming oneririm.Rahatlik,Saglamlik acisindan chitta gaming kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.