Bu kadarda olmaz artık

Bu kadarda olmaz artık

Mehmet 01 Şub 2017 İnternet 509 views  0

Bugün yaşadığım bir olay beni o kadar çok sinirlendirdi ki bu firmayı seçtiğime daha 1 haftadan bin pişman oldum. Olayı hemen anlatayım anlayacaksınız zaten.

Türk telekom ttnet

26.01.2017 tarihinde Türk telekom ev İnternetine geçiş yaptım fakat daha 1 hafta bile dolmadan geçiş yaptığıma pişman oldum nedenini merak edecek olursanız onuda şöyle açıklayayım. 1 hafta içerisinde sürekli İnternet kesintisi yaşadım sürekli birileri geldi gitti modem değişimi oldu kablo değişimi oldu ama hala İnternet kesilip duruyordu.

Bugün yaşadığım olay ise beni tamamen sinirlendirdi 24 aylık sözleşmenin parasını verip iptal ettirmek bile geldi. Windows 7 format dosyalarını indiriyorum interneti bağlatırken alt yapınız 16 Mbps interneti destekliyor Mehmet bey diyen Türk telekom çalışanları interneti bağlattıktan sonra hız testi yaptığımda 10 Mbps internet hızımınn olduğunu öğreniyorum arıyorum ve alt yapınız 12 mbpsyi destekliyor Mehmet bey diyorlar madem öyle 16 almak yerine 8 mbps internet alırdım her neyse. 2 GB dosyaları 50-70 kbps hızla 13 saatlik bir zaman diliminde indirme süresi veriyordu.

Gece tüm saat bunun inmesini beklerken sabah saat 07:13 sularında internetim gene kesildi üstelik dosyaların inmesine tam 4-5 dakika kala 13 saatlik bir zaman bekle bekle tam dakikalar kala internet kesilsin ve tüm bekleyiş boşa gitsin siz olsanız ne yapardınız ?

Müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir sıkıntı arıyorsun 444 1 444 numarasını 10 dakika boyunca lütfen şu tuşa basın lütfen bu tuşa basın bastıktan sonra 21 dakika da telefonda müşteri temsilcisinin keyfini bekledik bakması için 21 dakikanın sonunda açtılar ve ” bulunduğunuz bölgece çalışmadan dolayı bağlantı problemi var ” dediler. Bu bağlantı problemini 5 dakika sonra halletseniz olmuyor muydu ? Dünden beri işlerim hiç rast gitmiyor arkadaşlar Allah sonumu hayır etsin.

Okuduğunuz için teşekkür ederim ayrıca asla ve asla TTNET’i kimseye de önermiyorum kesinlikle geçmeyin. Süperonline kullanırken ayda 1-2 kesinti olurdu eğer ttnet’de böyle olmaya devam ederse taahhütü beklemeden iptal ettirir tekrar Süperonline’ye geçerim bu nedir.

Kırmızı Ay Tutulması Nedir?
Türkiye’nin En İyi Web Radyosu Anonim Fm
Uzayda Sudan Roket Yakıtı Üretilecek
Biletix Müşterilerin Bilgileri Çalındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.