Mehmet Kökçü

Kapat

​Fragman Silsilesi Devam Ediyor: X-Men Apocalypse Yeni Fragmanlar

Mehmet 08 Şub 2016 Video 74 views  0

Adeta fragman şovunun yaşandığı Super Bowl’da karşımıza çıkan birbirinden şahane iki fragman.

Dün oynayan ve dünya genelinde milyonlarca insanın izlediği Amerikan Futbol Ligi (NFL) final mücadelesi 50. Super Bowl, her sene olduğu gibi bu sene de tam bir reklam şölenine sahne oldu. Devner Broncos ve Carolina Panthers arasında geçen maçta zafer Broncos’un oldu, fakat gecede tek kazanan Broncos değildi.

Sadece bir gün süren müsabaka, Amerika için 20 milyar dolarlık iş hacmi de yaratmış oldu. İşte ortada böyle efsane bir şölen olunca da reklamını yapmak isteyen ne kadar firma varsa şansını burada deniyor.

Bu bağlamda işin en fazla kaymağını yiyen de vizyona girecek filmler oluyor. Super Bowl için başta merakla beklenen süper kahraman filmleri olmak üzere pek çok filmin özel fragmanları gelmişti. Bu fragmanlardan haberimizde bahsedeceklerimiz ise X-Men: Apocalypse ve Jason Bourne.

İlk olarak X-Men: Apocalypse’e baktığımızda, herhalde X-Men filmleri içinde çizgi romana en yakın olan X-Men filmi olacağını söyleyebiliriz. Sonunda klasik X-Men ekibini, mutantların en büyük düşmanına karşı bir arada savaşırken göreceğiz. Aslında fragmanın yıldızının Olivia Munn’un canlandırdığı Psylocke karakteri olduğunu söyleyebiliriz fakat arka plandaki Apocalypse’in sesi ve özellikle boyutunu değiştirebilmesinin bir kez daha gösterilmesi, filme olan merakımızı arttırmakta.

Etiketler: , , ,
Güzel çizgi animasyon filmi Zootropolis
Barış Manço – En Büyük Mehmet
Sagopa Kajmer – 366. Gün
Nokia 3310 vs. Nokia Lumia 530

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.